Ветеринарна допомога вдома!

Пн-Нд: з 8:00 до 23:00

Кремація свійських тварин

от 500 грн
от 500 грн
Услуга недоступна
Оформити замовлення

Таке страшне на вигляд слово – «кремація» означає лише спалення тіла померлого. Ця церемонія у Європі відома ще з часів античності. Коли купується вихованець, то ніхто не замислюється над тим, що термін життя йому відпущено значно менше, ніж людині. І коли настав час розлучатися вже назавжди, перед власником постає питання – де поховати вірного друга і як? Звичайно, можна зробити це у парку під деревом, але це буде і неправильно та незаконно з погляду санітарних норм. Адже ніхто не дозволить на очах у маси людей копати могилу, покласти та закопати тіло тварини. Вночі ви цього робити не будете, а вдень вам це просто не дозволять люди, які приводять дітей гуляти до парку. Крім цього бродячі тварини, залучені запахом, обов’язково розриють її та розкидають кістки. У цьому випадку у власника буде маса проблем, вирішувати які доведеться не лише із санітарними службами, а й із органами правопорядку. На жаль, зараз на території України та Києва не існує офіційних, а отже, законних цвинтарів для свійських тварин. 

Кремація тіл домашніх тварин за прийнятими санітарними нормами у Києві – обов’язкова складова поховання трупа. У всьому світі цей тип поховання для тварин визнається гуманним та екологічно чистим, тому що при екстремально високих температурах у кремаційних камерах гинуть усі хвороботворні мікроорганізми, які були на момент смерті улюбленця у його тілі.

В основному послугами із поховання своїх чотирилапих друзів користуються жителі мегаполісів, де питання законності поховання стоїть дуже гостро. Зазвичай ховають померлих тварин лише на спеціальних цвинтарях чи за містом. Для власника сама собою смерть хвостатого члена сім’ї важкий удар, а ще потрібно вирішувати масу проблем, пов’язану з нею. Якщо ви не хочете викинути тіло свого компаньйона, який багато років ділив з вами радості та прикрощі або віддати на сміттєспалювальний завод, тоді існує єдино правильний вибір – замовити кремацію.

Тому, звертаючись до нас за послугою подібного роду, ви позбавитеся безлічі турбот, пов’язаних з похороном вихованця.

Наша клініка має ряд переваг у порівнянні з іншими організаціями, що надають такі ж послуги з кремації домашніх улюбленців:

 • препарати нового покоління для евтаназії;
 • сертифікований крематорій;
 • демократична цінова політика;
 • повна звітність перед клієнтом (документація);
 • цілодобова допомога та можливість виїзду додому (за попереднім записом).

Коли ваш чотирилапий вихованець старіє, він як і людина починає хворіти, дивитися на муки безслівної істоти дуже важко, тому власники, щоб позбавити його мук просять провести присипання – евтаназію.

Ціни на кремацію тварин у Києві

Насамперед, вартість церемонії залежатиме від того, який ви вибираєте спосіб утилізації тіла – загальний чи індивідуальний.

Загальна кремація коштує дешевше та має великий попит. Її замовляють власники, які не бажають зберігати прах свого вихованця. Індивідуальна кремація хоч і коштує дорожче, але її замовляють дуже часто. Ветеринари вважають, що індивідуальна кремація – верх поваги власників до тіла своїх домашніх улюбленців.

Остаточна вартість складається на основі таких даних:

 • вид (собака, кішка та ін);
 • вага;
 • вид утилізації (загальна, індивідуальна);
 • замовлені додаткові послуги (список послуг можна переглянути у клініці).

Вартість кремації

 • індивідуальне від 900 грн.
 • загальна від 500 грн.

Важливо для власників: якщо ви потребуєте допомоги з поховання своєї тварини, читаючи оголошення в інтернеті про надання послуг подібного роду, будьте уважні. Дуже часто багато пропозицій щодо проведення індивідуального спалення тіла з підозріло низькою вартістю послуги виявляються обманом. Так, на горі власників наживаються шахраї. Тому будьте уважні.

Види кремування тварин

Незалежно від того, що ви вибрали – індивідуальний або загальний варіант кремування, сутність процесу не змінюється: тіла померлих вихованців спалюються при екстремально високих температурах у камерах, внаслідок чого залишається лише стерильний попіл та невеликі шматочки кісток (прах). Право вибору завжди надається клієнту, він сам вирішує, що більше підходить. Триває процедура спалювання тіла 1-4 год.

 

* Індивідуальна: проводиться в індивідуальному крематорі. Замовивши цей 

                                 вид утилізації у вас є можливість попрощатися з

                                 відданим другом і забрати прах у замовленій по

                                 вашому бажанню урні та самостійно визначити

                                 місце поховання, а можете розвіяти над самим його

                                 коханим за життя місцем. Або ж, якщо це важко

                                 вам морально – залишити їх у крематорії.

* Загальна: власник не може забрати порох свого вихованця, т.к. при такому 

                                 спосіб утилізації, визначити, де знаходяться останки 

                                 конкретного тіла практично неможливо. В данному 

                                 варіанті власник особистої участі не бере.

Організація процедури кремації

Довіртеся нашим фахівцям у цей складний для вас період і ми зробимо все необхідне для того, щоб ви не зазнали ще більшого стресу при пошуку можливості поховати старого друга. Ми допоможемо вам пройти до кінця цією нелегкою дорогою і зберегти пам’ять про нескінченно віддану вам істоту. Подзвоніть нам, а решту ми зробимо самі:

 • Оформлення заявки
 • Виїзд фахівця додому:
 • – Проведення процедури евтаназії;
 • – Забір тіла в крематорій.
 • Присиплення або забір тіла вихованця.
 • Доставка померлої тварини в крематорій.
 • Кремація (за вибраним вами типом).
 • Передача урни із прахом клієнту (у разі індивідуального кремування).

 

Практично завжди домашня тварина, неважливо хто це – собака, кішка чи інше звірятко стають не просто домашніми улюбленцями, а найкращими друзями та членами родини. Особливо це стосується сімей, де є маленькі діти, дуже прив’язані до такої пухнастої чи пернатої «няньки». Тому втрата друга за іграм стає величезним стресом для маленького чоловічка. Але при правильній постановці питання присипання та кремація дає можливість всій родині попрощатися з вихованцем.

 


Кремація свійських тварин
Виклик ветеринара додому через кнопку Замовити буде швидше та зручніше
Ок, зрозуміло
Поки ви сумніваєтеся, Ваш вихованець страждає
Google Ветеринар на дом киев
Ми в соціальних мережах
Викликати лікаря додому
Київ та область
 • Виклик лікаря 350 грн (приїзд, огляд, консультація)
 • Ми на зв'язку 24/7 після візиту
 • Людське ставлення
 • Виїжджаємо з 8:00 до 23:00
 • Є ліцензії на ветпрактику